Łzawienie oczu i częste bóle głowy

Witam od jakiegoś czasu lzawia i pieka mnie oczy oraz je mruze przy większym świetle . Również mam lekkie ale częste bóle głowy i karku . Krople Visine, Starozali nie pomagają . Jaki lek na oczy mi pomoże ?

Witam
Jeżeli wcześniej często lub długotrwale stosowała Pani np. Visine,
to może być wynikiem niepożądanego działania kropli.
Niezależnie od przyczyn wskazane skonsultowanie problemu
z okulistą, który po zbadaniu oczu zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie