Co może znaczyć częste pieczenie i łzawienie oczu?

Witam od jakiegoś czasu mam częste pieczenie i lzawienie oczu w rtm okresie jak biła mnie oczy syatsznie się półce praktycznie przy wysiłku pot kapoe mi z twarzy bo najbardziej na niej się półce i włosy oczy piękna mnie kilka dni później przestają i za kilka tygodni znowu w dodatku szybko się męczę czy możliwy jest problem z tarczyca? U mnie w domu to dziedziczne ale badanie krwi nie pokazało problemu wynik tsh jest ok

Lek. Michał Lenard

Mogą to być objawy zapalenia spojówek. Sugeruję wizytę u okulisty, który Panią zbada i zdecyduje o właściwym postępowaniu. Pozdrawiam!