ŁZS w obrębie twarzy u 26-letniej osoby

Witam Pani doktor. Borykam się z ŁZS na twarzy (okolice nosa-koło policzków i broda) Używałam leku robionego na bazie spirytusu salicylowego, jakiegos antybiotyku na D (detramycyna?) i hydrocortison. Troszke sie obawialam bo slyszalam,ze stedydy na twarz ABSOLUTNIE. Ostre objawy fakt-ustapily,nie mam zaognionych plam,ale mam niestety mnostwo drobnych krostek w ych miejscach i lekko czerwone plamy. MAM 26 LAT,NIE CHCE MIEC TEGO ZAWSZE :( Czym moge jeszcze smarowac twarz by bylo lepiej? :(

Bez dokładnego obejrzenia skóry ciężko coś doradzić, proszę udac się na konsultację do dermatologa, lekarz po obejrzeniu zmian dobierze leki jak również odpowiednie zabiegi dla skóry.