Macica mięśniakowata w 14. tygodniu ciąży

witam jestem w 14 tyg ciąży mam macice mięśniakowatą jednego 4 m na boku mięśniaka robiąc usg lekarz powiedział że on się przesunie do góry nie bedzie przeszkadzał dziecku narazie nie rosnie on jestem pod kontrola jaki rodzaj to mięsniaków bo niewiem i czy czeka mnie cesarka opróz tego zrobiłam usg jamy brzusznej u radiologa bo dokucza mi prawy bok narzady wporządku powiedział że macia jest wysoko na tak wzesną ciąże

Aleksander Ropielewski

Rownież ne jestem w stanie powiedzieć jaki to rodzaj mięśniaków bez badania histo-patologicznego. Najpewniej konieczne będzie poród przez cięcie cesarskie, jednak okaże się to w terminie bliższym porodu.