Macica mięśniakowata w 14. tygodniu ciąży
witam jestem w 14 tyg ciąży mam macice mięśniakowatą jednego 4 m na boku mięśniaka robiąc usg lekarz powiedział że on się przesunie do góry nie bedzie przeszkadzał dziecku narazie nie rosnie on jestem pod kontrola jaki rodzaj to mięsniaków bo niewiem i czy czeka mnie cesarka opróz tego zrobiłam usg jamy brzusznej u radiologa bo dokucza mi prawy bok narzady wporządku powiedział że macia jest wysoko na tak wzesną ciąże

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Rownież ne jestem w stanie powiedzieć jaki to rodzaj mięśniaków bez badania histo-patologicznego. Najpewniej konieczne będzie poród przez cięcie cesarskie, jednak okaże się to w terminie bliższym porodu.