Mała ilość krwi po pettingu

Dzień dobry. Mam pytanie, które bardzo mnie gnębi. Dziś jest poniedziałek. W sobotę skończył mi się okres. Natomiast w niedzielę chłopak włożył mi do pochwy palce, bardzo głęboko. Gdy poszłam po tym do toalety, miałam krew na papierze toaletowym. Dziś także, gdy chodzę do toalety, ta mała ilość krwi jest. Do niczego innego nie doszło, gdyby nawet chłopak dotknął swojego członka (co wyklucza), wytrysku nie było, czy jest możliwość, że mogę być w ciąży? Co mi dolega, dlaczego tak jest? Proszę o szybką odpowiedź, bardzo się obawiam.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

najprawdopodobniej doszło do drobnego uszkodzenia błony śluzowej pochwy. Dla pewności powinna Pani rozważyć wizytę u ginekologa. Natomiast nie mogła Pani zajść w ciążę bez kontaktu z nasieniem.