Mała przysadka mózgowa modelowana przez zbiorniki nasiodłowe

Witam, w wyniku badania MR kręgosłupa C wykryto u mnie wyrównanie lordozy szyjnej. Jest też zdanie, którego nie rozumiem: Mała przysadka mózgowa modelowana przez zbiorniki nasiodłowe. Gdzie się powinnam udać z wynikami? Jakie jest postępowanie, leczenie przy tym schorzeniu? Z góry dziękuję za odpowiedź

Piotr Pilarski

Mała przysadka przy opisie to wariant anatomiczny. Jeśli chodzi o kręgosłup szyjny to najlepiej zgłosić się do ortopedy.

Pozdrawiam.