Mała przysadka mózgowa modelowana przez zbiorniki nasiodłowe
Witam, w wyniku badania MR kręgosłupa C wykryto u mnie wyrównanie lordozy szyjnej. Jest też zdanie, którego nie rozumiem: Mała przysadka mózgowa modelowana przez zbiorniki nasiodłowe. Gdzie się powinnam udać z wynikami? Jakie jest postępowanie, leczenie przy tym schorzeniu? Z góry dziękuję za odpowiedź

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Mała przysadka przy opisie to wariant anatomiczny. Jeśli chodzi o kręgosłup szyjny to najlepiej zgłosić się do ortopedy.
Pozdrawiam.