Małe i niebolesne zgrubienie na podniebieniu

Szanowni Państwo Bardzo proszę o poradę, ponieważ odchodzę od zmysłów. Parę dni temu ok. Tygodnia, pojawiło mi się małe niebolesne zgrubienie na podniebieniu twardym na wysokości 6-tki tak mw. Na srodku. Jest to gładkie i jak zaglądam do buzi to gołym okiem tego nie widać. W internecie naczytałam się strasznychrzeczy i trochę panikuje.Wizytę u stomatologa mam w przyszłym tygodniu. Proszę o poradę co to może być. Dodam, że miesiac temu poprzylam sobie i pokaleczylam zapiekanka podniebienie.

Może to być odpowiedź organizmu na poparzenie. Jeśli nie zniknie po prau dniach proszę się zgłosić do stomatologa. Można smarować to miejsce żelem na afty np dezaftan.