Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej a przebarwienie zębów

Niedawno, z polecenia stomatologa, zaczęłam używać płynu do płukania jamy ustnej chlorhexil. Niestety strasznie przebarwiły mi się po nim zęby. Na opakowaniu napisane jest, że można te przebarwienia łatwo usunąć poprzez zabieg polerowania zębów. Czy to prawda, ile kosztuje taki zabieg?

Pozdrawiam
lek. stom. Wojciech Fąferko
www.dentim.pl