Małe piersi w wieku 22 lat

Czemu w wieku 22 lat nie chcą rosnąć piersi? A są naprawdę małe i co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości Pani zbadać, co wyklucza możliwość jednoznacznej odpowiedzi na pytanie. Mały rozmiar piersi może być bowiem wynikiem wad rozwojowych ale najczęściej jest to osobnicza cecha nie związana z żadną patologią. W celu wyjaśnienia problemu sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem.