Małe wypustki wzdłuż wejścia do pochwy a kłykciny kończyste

W czerwcu zauważyłam u siebie malutkie wypustki wzdłóż wejścia do pochwy po obu stronach i jedną większą poniżej wejścia. Nie wiem czy były tam wczesniej gdyż tam nie zaglądałam. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego nie przybyło ich ani nie powiększyły się. Znalazłam wiele informacji na ten temat, z jednej strony, że mogą to być kłykciny a z drugiej, że to zwyczajna skóra lub też strzępki błony dziewiczej. Do lekarza wybieram się najwcześniej za tydzień. Czy możliewe jest, że to kłykciny?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety w ramach porady internetowej nie jestem w stanie ocenić opisanych przez Panią zmian, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Teoretycznie jak najbardziej mogą być to jednak kłykciny. Proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty ginekologa, który rozwieje Pani wątpliwości.