Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały penis - da się coś z tym zrobić?

Witam, mam 17 lat, mój penis ma 3-4 cm w spoczynku, a w zwodzie ma 8 cm i wcale już nie rośnie. Jak uprawiam seks to 4 sekundy i koniec. Nie wiem, dlaczego jest taki mały, co mam zrobić? Prosiłbym o rozsądną odpowiedź co mam robić.
MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witaj,

na pytania odpowiadamy na portalu.

Pomiar penisa jest rzeczą problematyczną, więc uzyskany przez Ciebie wynik może różnić się od rzeczywistych wymiarów Twojego prącia.
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości budowy penisa, powinieneś zgłosić się do specjalisty urologa.

Pozdrawiam

Lekarz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Witolda Orłowskiego w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy