Mam nadżerkę - czy jestem w ciąży?

Choruje na nadżerkę, okres miałam w tamtym miesiącu 15. W tym miesiącu okresu nie ma. Nie czuję żadnych objaw, ale okresu nie ma. Owszem codziennie boli mnie prawy jajnik i miał biały śluz. Zrobiłam Test wieczorem, wyszły 2 kreski, ale w tym 1 bardzo słaba ale jednak była. Brałam leki z morfiną i inne leki przeciwbólowe, ponieważ bardzo ząb mnie ból od niedawna.

Witam serdecznie,

Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Rozumiem,że właśnie w tym czasie go Pani wykonała.
Jeżeli test wskazał dwie kreski różniące się intensywnością zabarwienia to i tak wynik należy uznać za dodatni. Może Pani za parę dni powtórzyć ten test. W tej sytuacji proponuję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam