Mam się czym martwić?

Witam. Proszę o pomoc w interpretacji wyników. Do wizyty zostało dużo czasu, a ja nie mogę się doczytać co i jak. Na początek podam wyniki moich badań: Estradiol 243,9 pmol/l FSH 5 U/l Prolaktyna173 mU/l Problem polega na tym, iż nie wiem, który to był dzień cyklu, kiedy wykonywane były badania, bo okresu nie mam od 7 stycznia. Badania zlecone były w celu diagnozy przyczyn zatrzymania miesiączki. Czy wyniki te są dobre i czy można z nich coś wywnioskować? Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nie podaje Pani norm laboratorium w którym wykonano badania. O ile jednostki FSH są prawidłowe, to wszystkie wyniki są w normie. W przypadku tak długiego czasu bez miesiączki przyjmuje się, że jest Pani obecnie w 2. fazie cyklu.

Pozdrawiam