Mam straszny problem z szybkim biciem serca i podwyższoną temp. ciała - Co robić?

Witam. Mam na imię Damian, niedługo kończę 21 lat. 2 lata temu kiedy zapisałem się na siłownie zauważyłem dziwne objawy, kręciło mi się w głowie po podnoszeniu, serduszko szalało więc zrezygnowałem. Od tamtej pory szybciej się męczyłem, mój puls był przyśpieszony. Gdy wstaje rano swędzą mnie płuca. Serducho wali mi jak oszalałe, po posiłku również wali jak oszalałe. Średni puls u mnie to około 120 uderzeń na min., cienienie to 120 \90. Mam również stan podgorączkowy 37.1. Byłem wielokrotnie u lekarza rodzinnego, a ten na to "że się denerwuje i przepisał mi ziołowe tabletki " tylko że ja wcale się nie denerwuje. Co mi może być? Aha i dodam taki dziwny objaw, czasami gdy śpię w nocy cały drętwieje, nie mogę się ruszyć i mam kołatania serca tak jakby. Nie mogę się w ogóle ruszać. Często drętwieją mi ręce. Co mi może być? Kiedyś drętwiały mi częściej teraz już rzadziej! Z rana straszne walenie serca. Po wysiłku fizycznym np. na Wf dochodzę do siebie z 4h zanim puls dojdzie do 100 uderzeń. Proszę o pomoc, czuje się bezradny.

Witam serdecznie.
Kołatania serca oraz podwyższone wartości ciśnienia tętniczego krwi wymagają diagnostyki. Przede wszystkim konieczne jest badanie układu sercowo-naczyniowego. Dlatego należy wykonać ekg, rtg klatki piersiowej oraz echo serca. Do rozważenia są również holter ekg oraz ciśnieniowy. W takiej sytuacji należy oznaczyć TSH, ponieważ zaburzenia gospodarki hormonalnej tarczycy mogą powodować tachykardię.
Pozdrawiam