Silne bicie serca po położeniu się

Mam pytanie czy powinnam udać sie do lekarza bo jak sie położę i jestem w stanie spoczynku to moje serce wali jak oszalałe ciśnienie jest w normie i puls tez ,bardzo dziekuje za odpowiedz .

Lek. Tomasz Budlewski

Tak proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu zapisie ekg bedzie mozna coś więcej powiedzieć.