Głośne bicie serca u 19-latka

witam mam pytanie od pewnego czasu mam coś takiego że jak zmieniam otoczenie np. z łazienki do pokoju po kąpieli to czuje jak serce bardzo głosno mi bije , dzieje się to też jak nic nie robie i leże , przeważnie występuje to jak dzień wstecz wypije 2 piwa , wtedy jest to nasilone czuje to jak idze od serca aż po tetnice w szyji mocne micie, można powiedzec ciśnienie, ciśnienie miezyłem jest idealne, przepraszam ze tak to wszystko namotałem lecz ciężko to opisać

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać sie do lekarza rodzinnego, po zapisie ekg bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.