Nierówne bicie serca podczas kąpieli

Witam. podczas kąpieli w gorącej wodzie czuje nie równe bicie serca robi mi się słabo i brakuje mi tchu... Co to może być? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a czy w innej temperaturze wody jest podobnie? być może organizm tak reaguje na zbyt gorącą wodę, konieczne jest wykonanie zapisu ekg aby móc coś więcej powiedzieć. proszę udać się do lekarza rodzinnego.