Nierówne bicie serca u 4-letniego syna

witam serdecznie mam pytanie odnośnie synka4-latka,ma dziwne bicie serca wieczorem gdy zaśnie jednego dnia bije mu mocno a innego słabo,bierze asmenol choć nie wiem na co bo zadnych badan nie miał robionych i joweste,czy to po lekach i sie bar.poci podczas snu??bardzo sie martwie o niego

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonanie badania EKG i kontakt z pediatrą. Bez przeprowadzenia badania trudno mi powiedzieć coś więcej. Asmenol to lek stosowany w alergii oddechowej/astmie. Nie mogę odnaleźć leku o nazwie jowesta.