Co powoduje uczucie silnego bicia serca?

Witam, mam pytanie dotyczace serca, po pracy ok 10 p.m wróciłem do domu, położyłem się spać i czułem silniejsze niż zwykle bicie serca( mały problem z zaśnięciem, pracuje zmiany nocne 3x13h praca fiz-umysłowa, mam powody do nie pokoju, rozważałem środki jak asparaginy bądź acard, dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg będzie można coś więcej powiedzieć