Uczucie silnego bicia serca
Witam, od kilku miesięcy męcze się z nerwicą (przynajmniej tak uważa mój lekarz) miałem robione ekg, usg i wysiłkowe serca, wszystkie wyniki były prawidłowe, przez 3 tygodnie miałem mierzone cisnienie 3 razy dziennie i też w normie. Problem w tym, że moje serce nie bije jakos szybko ale bardzo mocno tz. siedząc i leżać kołysze moim całym ciałem, czuje bicie serca w udach w dolnej części pleców, w szyi i w gardle, w brzuchu... Skoro wszystkie badania są ok to co jest nie tak?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Jeśli wszystkie dotychczas przeprowadzone badania były prawidłowe to można podejrzewać psychogenne podłoże dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry. Do poradni zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.