Uczucie zbyt mocnego bicia serca i bezsenność

witam.mam 25 lat i od jakiegos czasu problemy ze zdrowiem.na poczatku myslałem ze to serce ale robilem Ekg Holtera i badanie krwi i wszystko jest o.k,niestety do objawów doszła jeszcze bezsenność tzn budze sie co 2 godziny w nocy i czuje jak serce mocno bije...co mi może dolegać?Darek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie wykonane badania są prawidłowe warto pomyśleć o psychogennym pochodzeniu objawów. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem POZ.