Bóle w klatce piersiowej i wolniejsze bicie serca

witam, od jakiegos czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej. sa tak mocne ze zawsze zginam się w pół moje serce bije strasznie wolno i nie wiem co mi jest.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą świadczyć o arytmii. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą POZ, który przede wszystkim wykona podstawowe badania laboratoryjne oraz EKG. Najpewniej konieczna będzie także konsultacja kardiologiczna oraz wykonanie Holter EKG.