Kołatanie i nierówne bicie serca

Witam. Panie doktorze od dłuższego czasu moje serce niekiedy dziwnie bije tzn. raz wolno pózniej dziwnie przeskakuje i przyspiesza w tamtym roku miałam badanie holterem i nic takiego nie wykazało na pogotowiu ekg też wychodzi ok wiec nie wiem gdzie tkwi przyczyna. Bardzo proszę o pomoc już nie wiem gdzie mam szukać pomocy. Z góry dziekuję

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście mogą wskazywać na zaburzenia rytmu. Wskazane jest powtórne wykonanie badania Holter EKG. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani ze specjalistą kardiologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.