Bóle w klatce piersiowej, kołatanie i szybkie bicie serca

coraz czensciej czuje bul w klatce piersiowej po stronie serca i czasami odczuwam tak jakby kołatanie serca a czasem bez powodu odczuwam chwilowe mega szypkie bicie serca trwa to około4sekund czy to oznacza jakoms chorobe serca

Witam. Kołatania serca są odczuciem subiektywnym i nie zawsze świadczą o występowaniu arytmii. Warto jednak skonsultować się z lekarzem poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie i oceni ekg.