Co powoduje dyskomfort w oddychaniu?

Witam. Czuję w okolicach szyji bicie mojego serca czasem jest silniejsze powodujące dyskomfort w oddychaniu często pojawia się po jedzeniu i jestem w tedy bardziej zmęczona. Kiedyś pojawiało się to kilka razy w tygodniu teraz jest praktycznie cały czas. Druga rzecz która mnie niepokoji to uczucie jak by ktoś złapał moje serce w dłoni i chciał je zatrzymać po kilku sekundach uczucie jak by zaczęło pracować znowu. Ma 45 lat mieszkam w U K ciężko tu o dobrego lekarza. Na pytanie o guzek na nadgarstku które urusl dość duży lekarz polecił mi żeby walnąć w niego gruba książka to powinno pomóc!!!! Proszę o pomoc , pozdrawiam Barbara.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza poz i zapis ekg aby móc cos więcej powiedzieć a co do ręki to. opis wskazuje na ganglion