Martwica jałowa w odcinku piersiowym kręgosłupa

Martwica jałowa w odcinku piersiowym kręgosłupa. Jakie leczenie jest farmakologiczne ? Wiem ,ze rehabilitacja jest wskazana ,ale co jeszcze ? Byłam u neurochirurga , ale pustka kompletna w głowie . Dostałam zastrzyk w tym obrębie gdzie mnie boli . Czego nie wolno , a co jest wskazane? w takiej chorobie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ortopedy. Po badaniu lekarskim będzie możliwe ustalenie odpowiedniego postępowania diagnostyczno- terapeutycznego.