Masaż erotyczny a pieczenie całego ciała

Witam , pół roku temu byłem na masażu erotycznym . Masażystka masowała mnie swoim ciałem wraz miejscami intywnymi . Jakies trzy godziny po masażu zaczołem odczuwać pieczenie na całym ciele i miałem złe samopoczucie , czym mogłem się zarazic. CZy masażystka mogła przenieść na swoim ciele coś z poprzedniego klienta lub czy mogło być coś na stole do masażu lub ręczniku. wiem że nie mam wirusa wątroby .

Raczej była to jakaś reakcja alergiczna na bliskość obcego ciała, na zastosowane np. olejki, kremy, kosmetyki, środki higieniczne. Jeśli objawy nie pojawiły się potem, nie utrzymywały się to nie ma raczej powodu do niepokoju.