Maść Flucinar N na swędzenie odbytu

Witam, od kilku m-cy swedzi mnie odbyt. Bylam u proktologa, ktory stwierdzil ze nie widzi hemoroidow a na swiad przepisal mi masc Flucinar N ktora mam uzywac do kolejnego spotkania czyli za miesiac. Na ulotce nie ma przeciwskazan do stosowania na odbyt ale w internecie zamieszczone sa ulotki z zakazem stosowania przy swiadzie odbytu i na narzady plciowe. Na mojej ulotce jest napisane zeby nie stosowac na blony sluzowe i nie uzywac dluzej niz 2 tygodnie. Czy ta masc jest bezpieczna do odbytu ? J

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości konieczna będzie wcześniejsza wizyta kontrolna.