Masy włóknikowo-ropne oraz fragmenty wyrodniającej doczesnej

Witam, serdecznie proszę o pomoc w odczytaniu rozpoznania badania histopatologicznego: pośród skrzepów krwi, masy włóknikowo-ropne oraz fragmenty wyrodniającej doczesnej. Drobne strzępy endometrium sekrecyjnego z ogniskowo widoczna reakcja Arias-Stelli. Ponadtwo drobne strzępy błony śluzowej kanału szyjki macicy.

Proszę udać się do ginekologa prowadzącego , który szczegółowo omówi z Panią ten wynik , ja nic nie wiem na temat Pani choroby , powodu badania - jak więc mogę powiedzieć coś konkretnego??? zż