Mdłości, bóle pleców i Helicobacter pyroli

Od 3miesiecy mialem rano mdlosci ale tylko rano. teraz przeszlo. OD 1.5tygodnia mam silne bole plecow.brzuch lzej ale wciaz boli. dodam ze 5 lat temu mialem gastroskopie i wyszlo ze mam helikobakter pylori. Prosze o pilna pomoc, czy to moga byc wrzody zoładka i dwunastnicy, czy zapalenie trzustki czy rak trzustki.

Bez bezpośredniego badania, badań dodatkowych czy też endoskopowych nikt z lekarzy drogą internetową nie odpowie Panu na te pytania. Radzę w tej sprawie bezpośrednio udać się do lekarza.

Lek. Tomasz Stawski

Szanowna Pani,
w pierwszej kolejności należy wykonać USG j, brzusznej, potem ew. gastroskopię. Na podstawie tych badań możemy rozpocząć leczemie
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków