Mdłości i pieczenie w żołądku

Witam, Mam 21 lat i od ponad dwóch miesięcy męczą mnie mdłości i czasem takie jakby pieczenie w żołądku. Trochę jakbym była bardzo głodna. Wczoraj wypiłam kawę i po raz kolejnh skończyło się to silnym pieczeniem. Wzięłam Ranigast max i zamiast pieczenia pojawiły się mdłości. Muszę jeszcze zaznaczyć, że najgorsze nudności były gdy używałam pierścieni antykoncepcyjnych Nuvaring. Czy to normalne, że Ranigast nie pomógł? Czy mogą to być objawy raka żołądka?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego aby wprowadzić leczenie lekami z grupy IPP.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że warto jest wykonać gastroskopie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.