Mdłości i strach przed ciążą

Witam serdecznie, mam dziwne objawy. mdli mnie w czasie dnia, odbija mi się nigdy wcześniej dotąd tak nie miałam. W połowie lipca byłam z chłopakiem i wykonywaliśmy ruchy jak przy stosunku, tylko że ja miałam ubraną bieliznę i jego spodenki a on też był w bokserkach. Miałam okres 5 lipca jak i potem 31 tylko boje się, że moge być w ciąży. Czy jest to możliwe?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisanej powyżej sytuacji wynika ze nie doszło do stosunku płciowego. Prawdopodobieństwo ciąży jest praktycznie równe zeru. Dla pewności może Pani wykonać test ciążowy ( zakładam że ma na myśli Pani tylko to zdarzenie w połowie lipca jako potencjalną możliwość zajścia w ciążę). Pozdrawiam