Mdłości i wymioty w 10. tygodniu ciąży

Jestem w 10 tyg. ciąży do wczoraj miałam mdłości i wymioty. Pragnę zaznaczyć ,że mdłości nie odstępowały mnie na krok natomiast zdarzało mi się wymiotować mniej więcej co 2 -3 dzień. W nocy przy nagłym podniesieniu się z łóżka poczułam jednorazowy krótki ból w dole brzucha. Dzisiaj nie mam objawów mdłości nie wymiotowałam. Nie występuje i nigdy nie występowało plamienie. W związku z tym mam pytanie czy to coś poważnego.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie objawy występują w fizjologicznej ciąży. Nie ma powodow do obaw.

Pozdrawiam.