Mdłości po spożyciu posiłku

Witam! Od dłużego czasu mam problemy z żołądkiem, po spożyciu jakiego kolwiek posiłku, przekąski czy nawet napoju mam mdłości, często mi się odbija. Czasami mam wrażenie jakby stało mi coś w przełyku tak jakbym się czymś ,,zapchała''. Ta dolegliwość dokucza mi już ponad tydzień. Boję się, że może to być coś poważnego.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest w tej sytuacji kontakt z lekarzem, przeprowadzenie badania. Przyczyną dolegliwości może być choroba infekcyjna, ale wskazane może być również wykonanie badań diagnostycznych, w tym USG brzucha i gastroskopii.