Męczenie wzroku a możliwość pracy przy komputerze powyżej 4. godzin dziennie

Dzień dobry Mam dużą różnicę w dioptriach : oko prawe -7 ,oko lewe -13. Chciałabym się dowiedzieć czy mogę pracować przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, ponieważ przy dłuższej pracy bardzo męczy mi się wzrok i nie mogę długo czytać Pozdrawiam

Witam. Tak naprawdę to zależy od Pani. Może Pani pracować dłużej,ale proponuję robić po 4 godz. przerwę 20-30 minut,tak jak mówią przepisy BHP. można też zakrakiać kropelki sztuczne łzy np HyABAK2-3x to złagodzi dolegliwości.Pozdrawiam