Metoda porodu i stan po operacji kręgosłupa

Witam. Jestem w 29 tygodniu ciąży. 2 lata temu miałam operację kręgosłupa, wycinana przepuklina i mocowany implant DIAM.(wszystko w odcinku ledzwiowym) do wyciecia została jeszcze jedna mniejsza przepuklina.Moje pytanie, jaki poród byłby najbardziej wskazany? Mój lekarz ginekolog wspominał o cesarce, nie ukrywam że też jak najbardziej jestem za tym.... ale w takim wypadku czeka mnie znieczulenie ogólne czy zewnatrzoponowe? Bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.

Witam,
Zastosowany implant DIAM uniemożliwi wykonanie znieczulenia zewnątrzoponowego w odcinku lędźwiowym. Można by było zrobić zzo powyżej implantu ale raczej małe szanse. Pozostaje znieczulenie ogólne