Metoda usuwania popękanych naczynek

Witam.Nazywam się Ola.Mam bardzo dużo popękanych naczynek na twarzy.Chciałabym się dowiedzieć jaka metoda usuwania naczynek jest najlepsza?I czy metoda usuwania igłą jest dobra.Czy takie zabiegi może wykonywać kosmetyczka czy lepiej jak będzie to lekarz?I ostatnie pytanie to gdzie w województwie śląskim znajdują się gabinety które takie zabiegi wykonują? Za odpowiedź z góry dziękuje

Osobiście na Śląsku polecam Panią dr Katarzynę Borecką Leleń- proszę znaleźć na liście certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej.
Pozdrawiam