Miąższ jednorodny, o echogeniczności w granicy normy i prawidłowym przepływie w opcji CD

Witam, proszę o interpretację USG Tarczycy czternastoletniej córki: Tarczyca nie powiększona, PP: 14x14x40mm, LP: 14x11, 5x40mm, cieśń 19x4mm. W obu płatach pojedyńcze torbielki: 2mm w prawym płacie i 2,4mm z drobnym zwapnieniem w lewym. Pozostały miąższ jednorodny, o echogeniczności w granicy normy i prawidłowym przepływie w opcji CD.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik należy skonsultować z endokrynologiem.
Pozdrawiam