Miesiączka po ciąży pozamacicznej

Witam!Cykle mialam regularne(29-32 dni).2 cykle temu przeszlam c. pozamaciczna(chyba w jajowodzie-usg dopochwowe nigdy nic nie wykrywalo,a hcg bylo;organizm 'sam sobie poradzil',wg kontrolnego usg dopochw:wszystko ladnie sie wyczyscilo).Nie wspolzylam do nast krwawienia po 32dniach i zaczelam sie znowu starac o dziecko.Miesiaczka przyszla w 37dc.Przed nia 3 neg testy ciazowe i czasem klucie po lewej str podbrzusza, ktore miewam czasem od c.pozamacicznej.To zwykla miesiaczka,czy znow cos nie-tak?

Raczej to zwykłe krwawienie miesiączkowe. Jeśli następne nie pojawi się wskazane wykonanie testu ciążowego i kontrolnego USG. O wszystkim powinien decydować ginekolog prowadzący.