Miesiączka po porodzie u 25-latki

dzien dobry 4 miesiace temu urodziłam drugie dziecko do 3go miesiaca karmiłam tylko piersia wtedy tez dostałam pierwsza miesiaczke była obfita i trwała9 dni od tego momentu tez zaczełam mała dokarmiac i tak jest do dzis karmie mieszanie i niepojawiła mi sie jeszcze miesiaczka czy moze ona byc nieregularna?bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Brak miesiączki najpewniej spowodowany jest zmianami hormonalnymi na skutek karmienia. Jeśli jednak miesiączka dalej się nie pojawi, proszę udać się do specjalisty ginekologa.