Miesiączka przy stosowaniu tabletek Yasmin

Od miesiąca biorę tabletki Yasmin.Ostatnią przyjęłam 22.03.Okres dostałam 26.03. Zamiast 7 dni (tj. do pon 30.03) moja przerwa trwała do dziś.Moje pytanie to czy jeśli zaczęłam brać tabletki teraz,a następny okres powinnam mieć 19.04 (to czy dostanę ten okres wtedy mimo brania tabletek czy dopiero jak za 3 tygodnie od dziś jak odstawię tabletki (w 7 dniowej przerwieł)

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się dokładnie okreslić kiedy doastanie Pani misiączkę, ale raczej dopiero w przerwie 7-dniowej, niewykluczone jest takze krwawienie śródcykliczne.
Pozdrawiam