Miesiączka w 2 miesiące po porodzie

Witam. Jestem 2 miesiace po drugim porodzie. Okres dostałam 8 tyg. po porodzie. Był normalny tylko bardziej obfity i skończył się po 6 dniach. Natomiast zmartwiło mnie to, że 15 dniu cyklu zaczęłam plamić brązowo delikatnie. Muszę dodać, że nie karmię piersią, a te plamienie trwa już 3 dzień. Co to może oznaczać. Już myślę, że to ciąża ale się zabezpieczamy prezerwatywą. Czy po porodzie mogą być takie dziwne miesiączki? dostała

witam,
po porodzie mogę pojawiać się tego typu plamienia do 6miesięcy w zasadzie.
Nie da się przewidzieć czy występuje już u Pani owulacja, więc jeżeli nie chce Pani ponownie zajść w ciążę można się zabezpieczać mechanicznie lub tabletkami.

pozdrawiam