Miesięczna różnica w wyznaczeniu terminu porodu

mam pytanie.według ostatniej miesiączki termin porodu przypada mi na 8.10.2014 miesiączke ostatnią miałam 2.01.2014r. według usg termin wypada mi na 6.11.2014 który termin jest prawdziwy czy mam zagrożoną ciąże czy po prostu jest wyznaczony zły termin to jest miesiąc różnicy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W niektórych przypadkach może dochodzić do rozbieżności. Warto zaufać terminowi podanemu przez specjalistę ginekologa podczas badania.