Mięśniak macicy, choroba Haschimoto a ciąża

Mam pytanie o betahcg. Miałam robione w czwartek betahcg w momencie jak lekarz zobaczyl na usg pecherzyk i stwierdzil ze jest to 6-8 tydzien. BetaHCG w czwartek wynosila <0.1 czyli wskazywala brak ciazy. We wtorek czyli po 5 dniach znow zrobilam badanie betahcg i juz pokazywalo niecale 30000. Czy to nie jest za szybki wzrost betaHCG? Czy przy takim Beta powinno juz byc widac zarodek? Dodam ze mam Hashimoto oraz miesniaka.

Piotr Pilarski

Wszystko przebiega prawidłowo. Początkowy pomiar musiał być obarczony błędem.

Pozdrawiam.