Migotanie przedsionków i kardiowersja

mam migotanie przedsionkow i mialem robiona kardiowersje bez powodzenia i jaka mnie czeka dalsze leczenie.czy czeka mnie ablacja.czy powturna kardiowersja

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych informacji stwierdzić jak powinno wyglądać dalsze postępowanie. Być może będzie miał Pan wykonaną kolejną kardiowersję, być może konieczne będzie także wykonanie zabiegu ablacji. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który prowadzi Pana leczenie.