Migotanie serca przy umiarkowanej niedomykalności dwupłatkowej zastawki aortalnej a konieczność natychmiastowej konsultacji

Mam umiarkowaną niedomykalność dwupłatkowej zastawki aortalnej. Opieka kardiologa w Aninie co 3 miesiące, jestem w 5 miesiącu ciąży. Uwidoczniono dwupłatkową zastawkę aortalnąfalą zwrotną, nieznacznie powiększoną jamę lewej komory 5,6 cdm z prawidłową grubością i kurczliwością mięśni gdzie obraz jest porównywalny jak w poprzednim badaniu. Szmer oddechowy ok. Szmer rozkurczowy 2/6 w III mż po LSM. Od 2 dni migotania serca , przelewania, drżeniasie..czy to wymaga natychmiastwoej konsultacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan wymaga niezwłocznej wizyty u specjalisty kardiologa.