MIkrogruczolak przysadki mózgowej i PCOS a silne bóle głowy
Mam 19 lat W zeszłym roku zaczęłam przyjmować leki antykoncepcyjne ponieważ podjerzewano u mnie pco jednak zaczęłam reagować ogromnymi bólami głowy Leki zostały zastąpione jednoskladnikowmi jednak nic sie nie zmieniło, ostatecznie po wizycie u kolejnych lekarzy zostałam skierowana na rezonans gdzie rozpoznano mikrogruczolaka przysadki mózgowej, w szpitalu stwierdzono pco oraz iż gruczolak jest nieaktywny. Teraz wrocilam do punktu wyjścia - duże bóle głowy + madinette + pco Co robic?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji warto przeprowadzić diagnostykę w kierunku przyczyny bólu głowy. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.