Mikrorak brodawkowaty z przerzutem

Byłam operowana we wrześniu 2015 w Gliwicach- wynik : rak brodawkowaty, a właściwie mikrorak z przerzutem tylko do 1 węzła chłonnego bocznego- T1aNb. Leczenie radiojodem ustalono mi dopiero na maj 2016. Jestem zrozpaczona, nie wiem dlaczego tak długo mam czekać? Na wizycie kontrolnej zrobiono mi tylko badanie z krwi,nie miałam żadnego innego pooperacyjnego badania. Moje przytarczyce nie funkcjonują, zalecono mi robić co 10 dni badanie - kontrolę wapnia w surowicy krwi.

Proszę się nie denerwować, Pozostaje Pani pod opieką ośrodka leczącego i czas oczekiwania nie wiąże się z brakiem chęci pomocy Pani o kolejką oczekujących do procedury. Ta wymaga izolacji chorego w szpitalu i trudno jest zmienić czas, jaki pacjent spędza w szpitalu.