Mleczna wydzielina z pochwy a starania o ciążę

Witam,staram się o dziecko. współżyłam z mężem przez cały okres owulacji tz.miesiączka zaczęła sie 23 stycznia,więc od 1 stycznia do 4 stycznia współzylismy codziennie,do końca. dzisiaj zauważyłam że mój śluz jest biały jak mleko i strasznie gęsty,poza tym jest nie przyjemny zapach,czy może zaszkodzić przy zpłodnieniu.jaki powinnien byc po zakończonej owulacji i ewentualnym zapłodnieniu.tem w pochwie 37,a i tem ciała też jest podwyższona.Prosze o odp.

Renata GrzechociĹska

Obecność nieprawidłowej wydzieliny może być spowodowana zakażeniem. Proszę udać się do ginekologa.