Mleczny śluz 4 dni po stosunku

witam mam 21lat mam pytanie dlaczego 4dni po stosunku bez zabezpieczenia miałam mleczny sluz dodam że jestem podczas dni płodnych. pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzyło. boję sie czy nie zaszłam w ciąże. proszę o odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży. Proszę wykonać test po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.